Organizujemy imprezy firmowe! Chcesz zorganizować profesjonalne szkolenie dla pracowników, a przy tym świetnie się bawić ? To właśnie jesteśmy w stanie to dla Ciebie zrobić !Posiadmy bogate doświadczenie i ciekawe propozycje dla biznesu. Skontaktuj się z nami po więcej informacji!

 

1. Mobilne kawiarenki – doskonałe rozwiązanie na konferencje

Nasza mobilna kawiarnia dotrze wszędzie, tam gdzie potrzebujesz. Bardzo dobrze sprawdza się podczas przerw konferencyjnych czy też stanowi doskonałe uzupełnienie stoisk targowych, któż z Państwa nie zatrzymie się po filiżanke aromatycznego espresso czy pysznego cappuccino?

Usługa polega na przygotowaniu ruchomej kawiarni, gdzie nasi bariści będą serwować wyśmienite napoje kawowe zgodnie z ustalonym menu. Bar dostosowany jest do wielkości miejsca, którym Państwo dysponujecie, istnieje możliwość wyposażenia kawiarni w wygodne krzesła czy fotele. To Państwo decydują jak ma wyglądać kawiarnia.
Kawiarnia wyposażona jest w ekspres kolbowy, młynek, akcesoria baristy, produkty do wykonania kaw. Istnieje możliwość zamieszczenia logo firmy na mobilnym barze czy też kubkach w których serwowana jest kawa.
Wspólpracujemy również z firmą brandingową, która może dla Pańśtwa zaprojektować profesionalne logo oraz inne formy potrzebne do działalności.

Istnieje możliwość rozbudowania kawiarni o bar alkoholowy, owocowy – gdzie serwowane są świeże soki, słodki bar, który cieszy się ogromną popularnością podczas imprez integracyjnych i przyjęć weselnych. Słodki bar to fontanny czekoladowe, muffinki, praliny, dowolne smakołyki wybrane przez Państwa. Naszą nowość stanowi bar herbaciany gdzie serwujemy najwyższej jakości herbaty sypane oraz pakowane, informując jednocześnie Państwa Gości o krótkiej historii wybranego naparu oraz sposobie degustacji.

2. Happy Coffee

Intergracja kluczem do sukcesu Twojej Firmy
Usługa polegająca na wykorzystaniu kawy do zabawy. Nie wiesz jak urozmaicić kolejne firmowe spotkanie? Proponujemy ciekawe rozwiązania między innymi szkolenie przez zabawe, pokaz alternatywny metod parzenia kawy, warsztaty łączenia kawy z alkoholem i wiele innych…

Jesteśmy w stanie Cie zaskoczyć lub też stworzyć produkt zgodnie z Twoimi potrzebami. Sprawdź nasze referencje, zadzwoń do nas i przekonaj się sam.


3. Barman do wynajęcia

Zapomniałeś o prezencie na urodziny, organizujesz wesele? Barman do wynajęcia idealnie sprawdzi się podczas rodzinnych uroczystości, firmowych imprez umilając czas Waszym Gościom. Możesz stworzyć swoje menu lub też zaufać naszemu zespołowi. Posiadamy własne „szklane” zaplecze, które pozwala na skomponowanie różnorodnych drinków i koktajli w pięknym szkle, co dodatkowo uatrakcyjnia sam napój. Warto zwrócić uwagę że Barman do wynajęcia dobrze sprawdza się w połączeniu z mobilną kawiarenką, której espresso zawsze postawi Waszych Gości z powrotem na nogi.

 

4. Pokaz Latte Art

Pokaz latte art to idealne rozwiązanie na firmową imprezę czy też wesele. To świetne połączenie aromatu świeżo parzonej kawy i doskonałej zabawy. Pokaz latte art to forma interaktywnego pokazu artystycznego przygotowania i dekorowania kawy.

Podczas takiej prezentacji barista opowie Państwu o szczegółach i technikach przygotowywania kawy . Ponadto każdy z uczestników będzie mógł przez chwile poczuć się jak prawdziwy barista przygotowując prawdziwe włoskie cappuccino pod okiem naszych specjalistów. Miś, królik czy słoneczna plaża nie będą już stanowić dla Państwa żadnego problemu. Nasza usługa to świetny przerywnik w trakcie konferencji, bankietu itp. Odpowiemy na najbardziej nurtujące pytania:

Jaka kawa i dlaczego jest najdroższa na świecie?
Czym charakteryzuje się dobrze przygotowane espresso?
Jaką kawę najlepiej serwować w domu?
Jak namalować serce na kawie?

Dodatkowo każdy z uczestników będzie mógł liczyć na filiżankę świeżo zaparzonego espresso czy też cappuccino.*

Sztuka latte art to technika dekorowania kawy , najczęściej wzory tworzy się za pomocą własnej wyobraźni przy użyciu rąk baristy , a także dekorując za pomocą sosów, syropów posypek. Taki pokaz zapewni Państwa gościom przyjemna rozrywkę, dobrze sprawdza się także podczas trwania twardych negocjacji idealnie rozładowując napięcie .

Aktywne wykłady, amatorskie konkursy to tylko przedsmak tego czym możemy Państwa zaskoczyć . Atmosfera włoskiej kawiarni już teraz może zagościć w Państwa firmie, a my postaramy się by każda filiżanka kawy była dla Państwa Gości niezapomnianym doznaniem pozwalającym poczuć powiew elegancji i stylu jakim jest Mediolan.